sukces
tablica
world

DZIECI

 

dzieci i mlodziezWspółpracujemy z kilkoma przedszkolami, gdzie prowadzimy zajęcia językowe dla dzieci na miejscu. Preferujemy pracę w małych grupach językowych co pozwala nam skupić naszą uwagę na każdym dziecku w grupie.

W nauczaniu dzieci uaktywniamy ich wrodzone talenty i umiejętności wykorzystując ich inteligencję językową, inteligencję wizualno-przestrzenną, muzyczną, ruchową i interpersonalną.

Stosujemy całą gamę materiałów stymulujących naukę dzieci tak jak: plakaty tematyczne, obrazki, zabawki, gry planszowe, materiały audio-wizualne oraz autentyczne przedmioty.

Dzieci uczą się języka obcego poprzez słuchanie bajek i piosenek, wykonywanie projektów plastycznych oraz branie udziału w ćwiczeniach teatralnych, w których mają szansę wykazać się znajomością języka w naturalnym kontekście.

 

 

NOWOŚĆ! Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia poprawiające pamięć i koncentrację! Więcej...

 

MŁODZIEŻ

 

Matura

Prowadzimy zajęcia dla młodzieży przygotowujące do egzaminu maturalnego pisemnego i ustnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym, rozszerzonym oraz dwujęzycznym. Zapewniamy wysokiej jakości materiały i pracę z doświadczonym egzaminatorem. Praca tylko na sprawdzonych i aktualnych materiałach i zadaniach egzaminacyjnych.

Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe.

 

Egzamin gimnazjalny

Prowadzimy zajęcia dla młodzieży gimnazjalnej przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego – części językowej. Zajęcia prowadzimy głównie w oparciu o zadania egzaminacyjne.

Zapewniamy wysokiej jakości materiały dydaktyczne.

Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe.

 

 

 

banner toeic