sukces
tablica
world

O nas

Jesteśmy firmą szkoleniową z siedzibą w Bielsku-Białej. Zajmujemy się organizacją kursów językowych dla ludzi dorosłych, aktywnych zawodowo. Ponadto prowadzimy zajęcia językowe dla dzieci i młodzieży. Współpracujemy z różnymi firmami, ośrodkami szkoleniowymi, trenerami i lektorami z całej Polski. Nasze kursy prowadzimy na terenie całego województwa śląskiego: Bielsko-Biała, Będzin, Czechowice Dz., Katowice, Pszczyna, Ruda Śląska, Tychy, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Tychy, Ustroń, Zawiercie, Żywiec.

Co nas wyróżnia:

To my dopasowujemy się do klienta a nie klient do nas! Każde szkolenie rozpoczynamy od przeprowadzenia wywiadu i starannej analizy potrzeb. Następnie, w oparciu o poziom słuchacza oraz jego rzeczywiste potrzeby przygotowywany jest program kursu. Szkolenia prowadzimy najczęściej u klienta w dogodnym dla niego czasie. 

Znajdujemy się w sieci szkół TELC, co oznacza iż prowadzimy kursy oraz przeprowadzamy egzaminy na różnych poziomach zaawansowania.

Prowadzimy również zajęcia przygotowujące do egzaminu TOEIC. Słuchacz nie musi się deklarować na jakim jest poziomie, podchodzi do egzaminu i uzyskany wynik punktów wskazuje na jego rzeczywisty poziom zaawansowania.

Dowiedz się więcej o egzaminie TOEIC Bridge tutaj


Nasi egzaminatorzy TELC oraz TOEIC doradzą jaki egzamin oraz poziom będzie dla Państwa najkorzystniejszy.

 

 

TOEIC LR AuthDist

 

TOEIC SW AuthDist

banner toeic