sukces
tablica
world

Oferowane kursy:

 

  • OGÓLNY JĘZYK OBCY
  • JĘZYK OBCY W BIZNESIE
  • SURVIVAL ENGLISH (język angielski dla osób wyjeżdżających za granicę)
  • KONWERSACJE
  • EGZAMINY

 

TELC

Znajdujemy się w sieci szkół TELC. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów TELC na wybranym poziomie A1 A2 B1 B2 C1

W naszym zespole znajdują się też egzaminatorzy TELC , co oznacza, że możemy przeprowadzić taki egzamin u nas lub u klienta.

 

FCE

First Certificate in English jest jednym z najbardziej popularnych egzaminów z języka angielskiego na świecie. Należy do grupy egzaminów uznawanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej na prawach dawnego egzaminu państwowego z języka angielskiego.

 

TOEIC

Test kompetencji języka angielskiego TOEIC jest najczęściej stosowanym egzaminem z języka angielskiego w biznesie. To certyfikat znajomości języka i szansa na zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy. Ponad 500 firm na całym świecie używa TOEIC jako narzędzia pomiaru wiedzy i postępów.

Dla osób chętnych, aktywnych zawodowo jest możliwość podejścia do egzaminu TOEIC. Taki egzamin może być przeprowadzony na miejscu lub w siedzibie klienta po ówczesnym zgłoszeniu w Centrum Egzaminacyjnym. Słuchacz nie musi się deklarować na jakim jest poziomie, podchodzi do egzaminu i uzyskany wynik punktów wskazuje na jego rzeczywisty poziom zaawansowania.

 

KONWERSACJE

Dla osób, które chcą nabrać pewności w wyrażaniu swoich myśli w języku obcym oraz pozbyć się bariery językowej zapraszamy na konwersacje.

W czasie tych zajęć można poszerzyć zakres słownictwa z różnych dziedzin.

Oferujemy zajęcia z lektorem polskim lub Native Speakers!

 

 

 

banner toeic